Kulki gejszy – jak z nich korzystać?

Kulki gejszy są coraz popularniejsze – różne osoby mają różny cel w ich stosowaniu. Problemy zdrowotne, odrobina przyjemności(kulki wibrujące) czy poprawa orgazmu. Nie zależnie od tego dlaczego szukasz informacji na temat kulek gejszy postaramy się pomóc w ich wyborze.

Czym są kulki gejszy(kegla)?

Kulki gejszy, zwane potocznie kulkami kegla to niewielkie, połączone ze sobą “sznureczkiem” kulki, które wprowadzamy do pochwy, by ćwiczyć mięśnie dna miednicy(kegla). Są one dość popularne od wielu lat jednak w ostatnich miesiącach zyskują jeszcze większe zainteresowanie wśród kobiet, którym marzą się mocniejsze doznania w trakcie stosunku.

Kulki gejszy wykonane są z różnych materiałów ale chyba najbezpieczniejszym będzie silikon medyczny, które ma swoje zastosowanie w wielu aspektach medycyny. Nie powoduje podrażnień i jest przebadany na wielu płaszczyznach.

Sprawdzony, skuteczny i tani silikon medyczny to gwarancja bezpiecznych kulek gejszy, które możesz stosować bez obaw o swoje zdrowie.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty po stosowaniu kulek?

Wszystko zależy od tego czego od nich oczekujesz. Jak pokazuje doświadczenie wielu kobiet, które na co dzień używają kulek kegla efekty nie są widoczne od pierwszego zastosowania. Mięśnie kegla tak samo jak inne mięśnie, z których zbudowane jest nasze ciało potrzebują czasu, by nabrać siły.

Dwa – trzy miesiące stosowania regularnego powinno przynieść zamierzone efekty. Wtedy możesz spodziewać się lepszego i zdecydowanie mocniejszego orgazmu, który może zmienić twoje podejście do sexu.

Pamiętaj, by ćwiczyć regularnie bo tylko to pozwoli na osiągnięcie zamierzonych efektów. Jak można przeczytać na https://naturalab.edu.pl/kulki-gejszy-sposob-na-lepsze-doznania/ nie musimy stosować kulek cały dzień – kilkanaście minut dziennie spokojnie wystarczy, by pobudzić mięśnie kegla do odpowiedniego wzmocnienia.

Pamiętaj, że to od długości treningu i Twojego zaangażowania zależą efekty – im bardziej przyłożysz się do ćwiczeń, tym lepsze efekty uda się osiągnąć. Ten 2-3 miesięczny okres to jednak nie sztywna reguła – czasem efekty pojawiają się dużo wcześniej.

Wibrujące kulki gejszy – czy warto je kupić?

W ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowość – wibrujące kulki kegla, które oprócz ćwiczeń mają dać kobiecie jeszcze odrobinę przyjemności. Jak działają takie kulki i dlaczego są chętnie wybierane przez panie?

Zasada działania jest prosta – po zaaplikowaniu kulek przy każdym ruchu kulki zaczynają wibrować! Nie każdej z pań przypadnie to do gustu ale w sieci znaleźć można sporo kobiet, które są zachwycone taką wibrującą zabawką, która podnieca je w biurze czy sklepie.

Takie niecodzienne doznania wielu kobietom sprawiają ogromną przyjemność i trudno się temu dziwić – aby przekonać się, czy takie kulki będą dla ciebie odpowiednie musisz je sprawdzić na sobie. Niestety ale nie ma innej możliwości, by przekonać się czy nas do siebie przekonają.